Polls

Hot Or Not? Září 2010

4. září 2010 v 17:41 | Leela

V minulém kole (zde) jste odhlasovali Hot a musím říct, že mě se fotka také líbila :) Katy tam vypadala opravdu skvěle a ten králíček byl úžasný ♥ Na měsíc Září je fotka z oslavy 32.narozenin blogaře Pereze Hiltona. Katy se zde vyfotila s popovým zpěvákem Justinem Bieberem. Jak dopadne hlasování? Bude stejný výsledek jako minulý měsíc? Je to jen na vás na jaké jméno kliknete v anketě! Nezapomeňte zhodnotit fotku do komentářů :)

Katy Perry versus Cheryl Cole [Září 2010]

4. září 2010 v 17:38 | Leela

V srpnovém souboji Katy vyhrála nad populární zpěvačkou Lady GaGou, což považuji za úspěch :) Tento měsíc nás čeká další konkurenční zpěvačka - Cheryl Cole. Tato britská hvězda byla vdaná s fotbalistou Ashley Colem a vyniká svojí krásou. Proslavilo ji hlavně zasedání v porotě v X Factoru, kde Katy byla jen na jednu epizodu (ale plánují se další). Začínala ve skupině Girls Aroud, za to Katy sólově. Určitě jste slyšeli její hit Parachute. Vyhraje Katy i nad touto celebritou, nebo zakusí porážku? To je jen na vás. Hodnoťe podle vzhledu, zpěvu nebo třeba oblíbených věcí! Pokud víte, kdo je lepší, stačí se zapojit do ankety. Můžete diskutovat i v komentářích :)

Katy Perry versus Lady Gaga [Srpen 2010]

30. července 2010 v 15:42 | Leela

Máme tu velký souboj! Dvou konkurenčních zpěvaček - Katy Perry a Lady Gaga. Obě mají crazy outfity, ulítlé photoshooty, nápadité videoklipy a populární songy. U Katy je to 'Teenage Dream', 'California Gurls' nebo 'Hot N´Cold'. Gaga má 'Poker Face', 'Alejandro' a 'Paparazzi'. Obě dvě mají talent a úžasný hlas. V iTunes vyhrává Katy, na Youtube Gaga. Můžete posuzovat vzhled, songy, videoklipy nebo třeba vyjadřování! Je to jen na vás :) Pod naketu nezapomeňte napsat svůj názor :P ♥

Hot Or Not? Srpen 2010

30. července 2010 v 15:16 | Leela

Je tu první Hot Or Not! Vybrala jsem fotku ze soukromého života. Katy je zde se svým králíčkem. Vyhodnocení bude na konci měsíce :) Tak co líbí se vám nebo ne? Pod anketu můžete napsat názor ;) Já svůj řeknu až později.
 
 

Reklama
Tento blog je členem