News

The Latest News

30. srpna 2010 v 16:31 | Leela
Katy se 2.Října zúčastní Wetten, Dass...Show v Mnichově

Stránka ShoutMouth udělala žebříček 50 Nejkrásnějších zpěvaček. Katy se umístila na krásném 4.místě!))

MusicServer.cz napsal recenzi alba 'Teenage Dream'. Recenze dopadla skvěle - 8/10. Najdete ji zde

Teenage Dream it’s released!

25. srpna 2010 v 12:04 | Leela

Včera vyšlo v USA a Kanadě druhé album Katy Perry - Teenage Dream! My se dočkáme až 30.Srpna. Na facebooku se objevil link na iTunes zakoupení o den dříve. V pop music je známo, že druhé album bývá vždycky těžší než to první - jsou  vyšší nároky, časová omezení  a publikum od alba víc čeká. Druhé album se například nepovedlo Michaelovi Jacksonovi s Ben, jeho sestře Janet s Dream Street nebo i známé zpěvačce Mariah Carey s Emotions, které bylo sice dobré, ale ne skvělé.

Katy Perry by mohla mít úspěch s druhým albem jako Britney Spears (Ooops!..I Did It Again),
Justin Timberlake (Future Sex/Love Sounds) nebo legendární Madonna (Like a Virgin). Teenage Dream má totiž letní hitovku California Gurls, mega hit Teenage Dream, sexuálně poblázněnou skladbu Peacock, párty mix Last Friday Night (T.G.I.F.), milostnou píseň Circle The Drain a sladký pop E.T. Je zřejmé, že album bude asi nejlepší druhý pokus v historii pop music. Katy má současnou konkurenci Justina Biebera nebo Lady GaGu.


A stáhnout zde! (za link děkuji Tomášovi) - Deluxe Edition

Katy Perry: New Radio USA Record

30. července 2010 v 13:38 | Leela

Mám skvělou novinku! Katy Perry udělala nový rekord v USA! Její singl 'Teenage Dream' z nové desky se začal hrát v 87 stanicích během týdne. Tento singl se dostal v USA iTunes na 3.místo, zatímco další její singl 'California Gurls' je na prvním místě!  

Gratuluju, zaslouží si to :)

Katy Preparing a New Parfume!

28. července 2010 v 20:32 | Leela
Doneslo se, že populární zpěvačka Katy Perry připravuje nový parfém! Prý by se měl jmenovat Purr (Vrnění) a Katy se už nemůže dočkat na nové sexy vůně. Její první parfém byl prý Clinique Happy: ,,Nikdy jsem si nekupovala láhve, ale jen vzorky. Nakonec jsem měla skříň plnou vzorků a pořád sem zkoušela nové věci, můj vkus se vývíjí a mění." Zpěvačka chce jen doplnit vlastní sbírku parfémů a chce se věnovat svým dalším zálibám. Katy by měla spolupracovat s Corym Monteithem, Chrisem Colferem, Markem Sallingem a Kevine McHalem, se kterými se setká příští měsíc na Teen Choice Awards 2010.
 
 

Reklama
Tento blog je členem